Reference zákazníků

skvělé dopoledne

Chtěl bych ještě jednou touto cestou poděkovat za skvělé dopoledne pro mě blízkého člověka, který si to užil po všech stránkách a moc se mu líbil veškerý program a péče o něj během pobytu na střelnici. Přeji hodně zdaru a ať se vše daří tak jak má. Ještě jednou díky za mě a obdarovaného Petra.

"Zábavná střelba"

Jeden z nejlepších zážitků vůbec, ani pět hodin v podzimním až skoro zimním počasí nás neodradilo.
Profesionální výkon a přístup pana instruktora M. Balíka stál za veškerou pozornost a střelba ze šesti typů zbraní na několik různých cílů byla skvělým zpestřením nedělního dne.

Kdo chce zažít více než jen nudné postávání ve vyhřátém boxu a chatrný výklad instruktora střelby, by měl okamžitě začít uvažovat o zakoupení kompletního programu dynamické střelby.

I ve třech lidech je pořád prostor pro individuální přístup a čas na dostatečný výklad, včetně doplňujících odpovědí na všetečné dotazy tří dychtivých budoucích (ne)profesionálních střelců...

Děkujeme za vše!
Brzy na shledanou...

Re: "Zábavná střelba"

Zdravím a děkuji Martine.
Jak jsi sám viděl, pokud se zvládne úvodní bezpečná manipulace, která zabere nejvíce času, dá se dělat téměř vše.
To, že jste si ve finále odnesli prst mimo spoušť, je pro mne velice dobrá zpětná vazba.
Parta od letectva, na kterou nezapomenu ! ! !

Výcvik s krátkou zbraní

Výuka střelby se nám s manželem velice líbila, byli jsme na střelnici jen my, takže jsme měli velmi individuální přístup. Pan instruktor je velmi kvalifikovaný odborník, je příjemný, dokáže motivovat a udělat výuku zajímavou. Už jsme si u něj objednali další lekce a moc se těšíme! Vřele doporučuji.

Re: Výcvik s krátkou zbraní

Dobrý den.
Děkuji Vám za pozitivní reakci.
Individuální výcvik bez veřejnosti je pro mne velice důležitý aspekt, bez kterého nelze provést výcvik, který jste podstoupili.
Další část Vašeho výcviku bude přestupem do reálných střeleckých situací.

Příprava na zkoušku odborné způsobilosti k ZP

Před zkouškami na ZP jsem využil služeb tohoto profesionála a jsem maximálně spokojen s podáním a předáním znalostí, které vlastní. Vřele doporučuji všem kteří máte zájem o zbraně a vlastní bezpečnost či bezpečnost blízkých !!!
Ještě jednou díky Michale a do budoucna zlom vaz!!

Dynamika s dlouhou zbraní

Dnes jsem prošel výcvikem Dynamiky. Byla to má první zkušenost se střelnou zbraní. Pan Michal předal spoustu užitečných informací, jak se zbraní zacházet, klade velký důraz na bezpečnost (o tom žádná), což jakožto civil oceňuji. Dokud totiž zbraň nedržíte v rukách a nestisknete spoušť máte hodně zkreslené představy o tom co dokáže.
Strávili jsme na střelnici necelé tři hodiny a pro mě to byl nezapomenutelný zážitek. Profesionální a přátelský přístup. pro mě jako military nadšence to byla zkušenost s velkým "Z". Doporučuji!

strelnice Sebuzin

Az strelnici Sebuzin jednoho dne navstivi nejaky hygienik, myslim, ze ji obratem zavre. Pristupova cesta je bud zaprasena nebo zabahnena a sjizdna jen terennim autem. Ceny za sluzby hodne prepisknute. Nedoporucuji navstevovat a nechavat tam sve penize. V pripade teto strelnice neplati, ze cena odpovida kvalite. Je to tu, jako ve stredoveku!!! Jsou jine strelnice, kde se zakaznikovi venuji a neokradaji ho. Neverite? Vyzkousejte! Myslim, ze tento prispevek obratem zmizi.

Re: strelnice Sebuzin

Souhlasím, střelnice možná starší, ale střílet se tam jednoznačně dalo bez nejmenších problémů. Přístup instruktora byl profesionální, dal si záležet na bezpečnosti a zároveň ochotně poskytuje zajímavý výklad a praktické tipy na správnou manipulaci se zbranemi. Byla to skvělá a zábavná zkušenost. Můžu doporučiť, hlavně pro amatéry, budete v dobrých rukách.

Re: Re: strelnice Sebuzin

Děkuji za Váš názor pane Magistře. Rád jsem s Vámi spolupracoval. Michal Balík

Přidat nový příspěvek

Michal Balík

IČO : 867 46 022
ZL sk. F č.CG001716
Vytvořeno službou Webnode