Report z březnové sebuzínské přestřelky

    Ahoooooooj trenére, mám nápad a potřebuji Tě.
    Těmito slovy vznikl 3 díl Sebuzínské přestřelky, jak již všichni víte, opravdu velice nevšední střelecké soutěže pořádané v Sebuzíně u Ústí nad Labem.

První díl zmrzlý prodejce ryb.
Druhý díl bylo psychické i fyzické vyčerpání pomocí výcvikových metod pro diplomatickou službu.
Třetí díl bylo doslova lámání žeber, protože odborníkem v tomto oboru je Lukáš Konečný – mistr světa WBO, účastník OH 2000 v Sydney, ale i člověk jako my ostatní, který se nápadu chytl a pomohl nám ho dotáhnout do konce.
Děkuji Lukáši !

    No a jak to vše dopadlo ?
Ze 20 přihlášených dorazilo 16 odvážlivců, mezi nimi i jedna velice statečná střelkyně Lenka Chabrová.
Venku slunce hřálo, na učebně si všichni pořádně plnili pupky domácími sušenkami, perníkem a k obědu vyhlášeným gulášem.
První a druhé stanoviště byla klasika papír a železo. Pro sportovní střelce malinko nezvyk například v přebití se zakleknutím, přemodlením, taháním břemen apod. Penalizací bylo dostatek.
Po řádně vydatném obědu přišlo na řadu představení stanoviště č.3.
Po zmínce, že dorazí rozzuřený otec dle scénáře všichni pokukovali, kdo to vlastně bude. No a vono překvápko. Vystoupil Lukáš Konečný, s vercajkem k úpravě faceliftu. To vyrazilo dech mnohým střelcům.
Za chůze bylo vysvětleno o co půjde a LUKÁŠ varoval, že se během minuty boxu s ním musí všichni aktivně bránit, jinak bude mít dostatek času pořádně naložit každému závodníkovi.

Scénář:
Advokát = každý závodník, který obhájil obrovského šmejda a rozzuřený truchlící otec ( LUKÁŠ ) se skupinou jeho soucítících chtějí trochu znepříjemnit cestu advokátka domů. Brnkačka. Potom ale ještě střelba s přemodlením, přebitím, využitím zástěny na 12 popperů.
Každý vyšel s rukavicemi na rukou, prázdnou zbraní u sebe a absolvoval úprk před skupinou útočníků a minutové kolo s LUKÁŠEM . Krev, žebra a bolest uvidíte v galerii. :-)
Účelem tohoto stanoviště bylo zjistit, zda vůbec v boji obstojíte, protože ne vždy stihnete vytáhnout zbraň, a když obstojíte, jestli vůbec dokážete střílet. Dále si zbraň ubránit a přesvědčit se, zda vám nevypadne nebo neposune tak, že se k ní stěží dostanete.

Absolutní pořadí stanoveno dle bodového zisku z jednotlivých stanovišť.
1. Michael Manolevski
2. František Vrba
3. Tomáš Baran

Všichni účastníci i zmíněná Lenka předvedli obrovskou porci odvahy, ale i předvedli výborné výsledky v soutěži.
Těším se na další PŘESTŘELKU, tentokrát 23.4.2017, protože poslední neděli máte prodloužený víkend a nechci Vám ho narušovat.
Mnoho úspěšných zásahů Vám všem přeje Michal Balík

Michal Balík

IČO : 867 46 022
ZL sk. F č.CG001716
Vytvořeno službou Webnode